centbestthatsracafonemonniphywerma.co

pity, that now can not express..

Category: Classic Rock

Hleft Imine - Noura - Hleft Imine / Ouwahdi (Vinyl)

Hleft Imine - Noura - Hleft Imine / Ouwahdi (Vinyl)

 • Vulabar says:
  Label: Blue Note - CDP 7 2 • Format: CD Album, Reissue • Country: US • Genre: Jazz • Style: Contemporary Jazz Sitemap. Kriget - Asocial - Religion Sucks EP, Noura - Hleft Imine / Ouwahdi, Здравствуй, Я Уже Скучаю - Татьяна Снежина - Ассоль, Drafting Still - LLLL - Paradice, Andante Sostenuto - Moderato Con Anima - Tchaikovsky.
 • Mazurr says:
  Ish-deputeti Eduart Ndocaj ka sulmuar djalin e ish-gurvenatorit Ardian Fullani, Erik Fullani. Përmes një postimi në rrjetet sociale. Ndocaj shkruan se Fullani është një qurrash që kapërdihet duke fshirë djersën me lekët që i ati u ka vjedhur shqiptarëve.
 • Vizahn says:
  Ditët e fundit është përfolur për një ndarje mes djalit të ish deputetes së PD Jozefina Topalli, Genar Topalli me moderatoren e njohur Eva Murati. Por ndonëse lajmi bëri xhiron e mediave javën që lamë pas, moderatorja u detyrua të reagojë përmes një postimi në rrjetet sociale duke thënë se .
 • Arashibei says:
  >Stuhia që kishte bllokuar rrugët e Zurichut,dita e premte dhe cmimi i lartë i biletës ishin rreziku që mbrëmja e shumëpritur «Adelina & Mr.P!nk» të shkatërrohej.Në VIP Lounge të diskotekës shqiptare kishin arritur gazetarët zvicran dhe Mr P!nk me ekipin e tij,Adelina nuk po dukej askund! Nga sigurimi kuptuam që dy fluturimet nga.
 • Dairisar says:
  Një trevjeçar, me inicialet V.H., ka humbur dje jetën në një pishinë të improvizuar në oborrin e shtëpisë së tij, në fshatin Ratkoc të Rahovecit. Sipas Policisë, dje në orën stacioni policor në Rahovec ka marrë informatën për një fëmijë pa shenja jete, me ç’rast patrullat .
 • Dourisar says:
  Quhet Danjela është 13 vjeçare dhe jeton në Kukës të Shqipërisë. Ajo jeton në kushte jo të mira me prindërit, motrat dhe vëllain e saj të vogël, ndërsa ka pasion muzikën. Përveç e talentuar ajo kujdeset edhe për punët e shtëpisë, ndërsa tregon se ndihmon prindërit në punët e shtëpisë dhe ruan dhitë, shkruan Indeksonline.
 • Kezshura says:
  centbestthatsracafonemonniphywerma.coinfo është agjencia më e madhe e lajmeve në Shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit. Në centbestthatsracafonemonniphywerma.coinfo do të gjeni opinionistë më me emër në vendin tonë, investigime dhe lajme që nuk do ti gjeni diku tjetër.
 • Voodoogami says:
  Shop Noura's Hleft imine / ouwahdi 7inch (SP) for sale by lamjalil at € on CDandLP - Ref

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *