centbestthatsracafonemonniphywerma.co

pity, that now can not express..

Category: Rock

Jhujhai - Si Vieux, Si Vil, Si Malfé (Cassette)

Jhujhai - Si Vieux, Si Vil, Si Malfé (Cassette)

 • Arahn says:
  Klodian Tomorri Mashtrimi mln euro/ Si u falsifikua studimi i fizibilitetit të inceneratorit për të rritur faturën e buxhetit. Kastriot Islami Qeveria Rama aplikoi masa drastike, dështake e .
 • Dijinn says:
  Komuna e Vitisë po përballet me pasojat e vërshimeve që erdhën pas reshjeve të shumta. Shiu i pandërprera që kanë rënë mbrëmë, ka sjellë për pasojë dëmtimin e shtratit të lumit ‘Morava’ i cili ka dëmtuar pothuajse tërësisht shëtitoren Viti – Kabash – Binqë. Jakup Haxhiu shef i kabinetit të kryetarit Sokol Haliti ka konfirmuar [ ].
 • Jujind says:
  Big Mama është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia. Ajo është shumë e përfolur sidomos këtë kohën e fundit kur bëri një ndryshim në pamje duke humbur kilogramët e tepërt, përcjell ORAinfo. Big Mamën tani e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale ku vazhdimisht publikon imazhe nga jeta e saj private dhe profesionale. Sot, ajo ka [ ].
 • Vudogor says:
  Si mund ta joshësh një mashkull është një nga pyetjet që shumë femra bëjnë shpesh. Në të vërtetë është e vështirë për t’u kuptuar se çfarë pëlqen dhe çfarë e emocionon një mashkull. Kjo mund të duket e vështirë pasi çdokush ka preferencat e veta: nuk është vetëm çështje e pamjes së jashtme, por edhe .
 • Faukasa says:
  Big Mama po vazhdon të jetë një prej femrave më të suksesshme në vend edhe si këngëtare edhe si moderatore në të dy rrugët që ka zgjedhur ia ka dalë mbanë. Përderisa kohë më parë ajo komentohej e përflitej për kilogramët e saj të tepërt ka kohë që Big Mama ka realizuar ëndrrën e saj [ ].
 • Tojazilkree says:
  Kështu filmat e saj të parë si regjisore e montazhiere do të nisin në vitin me dokumentarin “Festivali Folklorik”. Shenjat e para të afërsisë me boten e fëmijëve, i dha pas gati 20 vjet përvoje, në vitin kur realizoi filmin dokumentar “Tingujt dhe fëmijët” për Shkollën e Muzikës në Korçe dhe në vitin
 • Zologor says:
  Në mbarë botën, më shumë se , fëmijë hyjnë çdo ditë për herë të parë në internet, një fëmijë i ri në sekondë, deklaroi sot UNICEF-i. Agjencia e fëmijëve paralajmëroi se aksesi dixhital i ekspozon këta fëmijë në një larmi përfitimesh dhe mundësish, por në të njëjtën kohë i .
 • Mazular says:
  Një studim i ri mjekësor ka zbuluar se çdo sasi vrapimi lidhet dukshëm me një ulje të rrezikut të vdekjes së parakohshme. Pra, edhe sasitë e vogla të vrapimit do ta përmirësojnë shëndetin e popullsisë dhe do ta rrisin jetëgjatësinë, transmeton Telegrafi. Hulumtimet tregojnë se vrapimi lidhet dukshëm me ulje të rrezikut të vdekjes nga [ ].
 • Zuludal says:
  Ja si festohet në familjen Mamaqi, 1-mujori i ardhjes në jetë të Sia-s Dita e djeshme ka qenë tepër e rëndësishme për çiftin e njohur Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska. Vajza e tyre e vogël, e cila mban emrin e një artisteje të suksesshme, Sia, ka patur 1 mujorin e lindjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *